Kariéra u nás

proč být v našem týmu?

děláme něco, co jiní neumí

Podnikáme ve specializovaném oboru. Jsme jediní přímí výrobci diamantových a CBN nástrojů v rámci České republiky s tak širokým rozsahem výrobkového portfolia. Exportujeme více, než polovinu naší produkce do Evropy i mimo ni.

nebudete se nudit u monotónní práce

Vyrábíme produkty v malých sériích až kusových zakázkách. Zákazníci oceňují naši flexibilitu a vysokou kvalitu, a proto jsme schopni konkurovat velkým mezinárodním společnostem.

investujeme do rozvoje

Každoročně investujeme zhruba 5-10% obratu do nových strojů a výrobních zařízení, či jiných zlepšení. Při vývoji a inovaci našich produktů spolupracujeme již dlouhodobě s technickými univerzitami VŠB Ostrava a VUT Brno.

podporujeme vzdělání v našem regionu

Ať už brigádními praxemi studentů Střední školy řemesel, Šumperk, či podporou bakalářského vzdělávání na detašovaném pracovišti Fakulty strojní VŠB, Ostrava v Šumperku.

poskytujeme školení a tréninky

Ať už jde o běžné školení, či tréninky nových dovedností, podporujeme vzdělávání našich členů týmu. Příkladem mohou být školení obsluhy CNC strojů, technických softwarů, atd.

oceňujeme přínos za práci pro tým

Celý seznam benefitů pro zaměstnance se dozvíte, když se s námi setkáte u pohovoru. Mimořádné finanční odměny pravidelně stanovujeme několikrát do roka na základě přispění zaměstnanců ke společnému cíli.

volné pracovní pozice

Děkujeme za Váš zájem stát se součástí naší společnosti. Momentálně jsou všechny pracovní pozice obsazené.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem, či telefonicky na:

V případě, že se uvolní vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.