Kariéra u nás

Proč být v našem týmu?

Děláme něco, co jiní neumí

Podnikáme ve specializovaném oboru. Jsme jediní přímí výrobci diamantových a CBN nástrojů v rámci České republiky s tak širokým rozsahem výrobkového portfolia. Exportujeme více, než polovinu naší produkce do Evropy i mimo ni (např. USA, Brazílie, Mongolsko, atd.).

Naše výrobky putují téměř do všech průmyslových odvětví (od strojírenství, přes sklářství až k těžebnímu průmyslu). Možná ani nevíte, že některá věc, kterou běžně používáte, byla z části vyrobena našimi nástroji.

Nebudete se nudit u monotónní práce

Vyrábíme produkty v malých sériích až kusových zakázkách. Zákazníci oceňují naši flexibilitu a vysokou kvalitu, a proto jsme schopni konkurovat velkým mezinárodním společnostem.

Naši obchodní zástupci se každý den setkávají se zákazníky ze všech možných odvětví a prodávají široké spektrum výrobků.

Investujeme do dalšího rozvoje

Každoročně investujeme zhruba 5-10% obratu do nových strojů a výrobních zařízení, či jiných zlepšení. K vývoji a inovaci našich produktů využíváme i akademickou sféru – již dlouhodobě spolupracujeme s technickými univerzitami VŠB Ostrava a VUT Brno a společně hledáme způsoby, jak vylepšit naše výrobky.

Podporujeme vzdělání v našem regionu

Ať už brigádními praxemi studentů Střední školy železniční, technické a služeb, Šumperk, či podporou bakalářského vzdělávání na detašovaném pracovišti Fakulty strojní VŠB, Ostrava v Šumperku. Studentům tohoto bakalářského oboru pomáháme s vedením bakalářských prací, získáním praxe a následnou nabídkou zaměstnání.

Poskytujeme školení a tréninky

Ať už jde o běžné školení, či tréninky nových dovedností, podporujeme vzdělávání našich členů týmu. Naši kolegové a kolegyně se pravidelně účastní předních evropských a mimo-evropských veletrhů pro získání nejaktuálnějších informací o technologických trendech.

Oceňujeme přínos za práci pro tým

Celý seznam benefitů pro zaměstnance se dozvíte, když se s námi setkáte u pohovoru. Mimořádné finanční odměny pravidelně stanovujeme několikrát do roka na základě přispění zaměstnanců ke společnému cíli – splnění prodejního plánu. Ty, kteří s námi táhnout za jeden provaz ohodnocujeme nejen finančně, ale snažíme se vycházet vstříc i různým individuálním požadavkům.

Volné pracovní pozice

Obchodní zástupce/kyně

SŠ / VŠ se zaměřením na obchod / marketing / technické zaměření

CNC soustružník/ce

SOU, nebo SŠ strojního zaměření. Praxe v systému Heidenhain výhodou. Máte praxi jako konvenční obráběč? Rádi Vás doškolíme pro práci s CNC.

Konvenční soustružník/ce

SOU obráběč kovů. Praxe v oboru vítána. V případě potřeby Vás doškolíme – externě / interně.

Address icon - grey

Urdiamant s.r.o.

Dolnostudénská 715/3, Šumperk 787 01, Česká Republika

IČO: 258 58 653 | DIČ: CZ 258 58 653

telephone icon+420 583 366 603

 

e-mail icon - greyurdiamant@urdiamant.com