Kariéra u nás

proč být v našem týmu?

děláme něco, co jiní neumí

Podnikáme ve specializovaném oboru. Jsme jediní přímí výrobci diamantových a CBN nástrojů v rámci České republiky s tak širokým rozsahem výrobkového portfolia. Exportujeme více, než polovinu naší produkce do Evropy i mimo ni.

nebudete se nudit u monotónní práce

Vyrábíme produkty v malých sériích až kusových zakázkách. Zákazníci oceňují naši flexibilitu a vysokou kvalitu, a proto jsme schopni konkurovat velkým mezinárodním společnostem.

investujeme do rozvoje

Každoročně investujeme zhruba 5-10% obratu do nových strojů a výrobních zařízení, či jiných zlepšení. Při vývoji a inovaci našich produktů spolupracujeme již dlouhodobě s technickými univerzitami VŠB Ostrava a VUT Brno.

podporujeme vzdělání v našem regionu

Ať už brigádními praxemi studentů Střední školy řemesel, Šumperk, či podporou bakalářského vzdělávání na detašovaném pracovišti Fakulty strojní VŠB, Ostrava v Šumperku.

poskytujeme školení a tréninky

Ať už jde o běžné školení, či tréninky nových dovedností, podporujeme vzdělávání našich členů týmu. Příkladem mohou být školení obsluhy CNC strojů, technických softwarů, atd.

oceňujeme přínos za práci pro tým

Celý seznam benefitů pro zaměstnance se dozvíte, když se s námi setkáte u pohovoru. Mimořádné finanční odměny pravidelně stanovujeme několikrát do roka na základě přispění zaměstnanců ke společnému cíli.

volné pracovní pozice

Lisař

Lisař

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

SOU / SŠ technického zaměření.

Čtení tech. dokumentace. Praxe výhodou.

Dobrý zdravotní stav.

 

Konvenční soustružník

konvenční soustružník

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

SOU obráběč kovů / SŠ strojní / technická.

Čtení tech. dokumentace. Praxe v oboru vítána.

V případě potřeby Vás doškolíme (interně / externě).